Strategia komunikacji

Cele biznesowe firmy osiągniesz poprzez realizację celów sprzedażowych. Komunikacja wspiera pracę działu sprzedaży. W ten sposób budujesz relację z potencjalnymi klientami, partnerami biznesowymi, instytucjami. Stajesz się rozpoznawalny. Badania wskazują, że klient musi co najmniej 6 razy zetknąć się z marką, by podjąć decyzję o zakupie. Co widzą Twoi potencjalni klienci? Jak z nimi rozmawiasz? Jaką wartość im dostarczasz? Na te pytania odpowiedzi dostarcza strategia komunikacji.

Skuteczna komunikacja potrzebuje strategii. Od tego zaczynamy współpracę.

Chcę, abyś odniósł sukces i robię wszystko, aby Cię w tym wesprzeć. Współpraca ze mną jest relacyjna, dlatego pracę nad strategię rozpoczynamy od wewnętrznego warsztatu. Dzięki temu strategia jest zgodna z celami działów sprzedaży i marketingu oraz strategią biznesową firmy. Odwiedzam Cię w biurze lub zaproszam do swojego i będziemy przyglądać się dotychczasowej komunikacji, podejmowanym działaniom, konkurencji, sytuacji rynkowej.

Wykorzystam dane, wydobędę potencjał Twojej marki oraz zidentyfikuję luki, które warto zagospodarować. Przeprowadzimy kreatywną burzę mózgów, znajdę najlepsze rozwiązania, dobiorę optymalne narzędzia, aby zapewnić Ci najwyższy możliwy zwrot z inwestycji.

Strategia komunikacji pomoże uporządkować działania, dzięki czemu Twoja marka zyska spójny, interesujący i intrygujący głos. Jest to ważne w branży health, beauty i life science.

Audyt komunikacji

Analiza konkurencji

Analiza SWOT

Pozycjonowanie marki

Opracowanie Person

Wyznaczenie celu komunikacji

Plan komunikacji

Audyt treści na stronie www, blogu, ulotkach, newsletterach

Strategia komunikacji w mediach społecznościowych

Strategia komunikacji

Jeśli chcesz omówić szczegółowo jak pracujemy nad strategią komunikacji, jak wygląda warsztat, porozmawiać o Twoim projekcie lub po prostu poznać mnie lepiej, nie czekaj, tylko skontaktuj się ze mną:

biuro@rolingerpr.pl

+48 509 547 609

Plac Konstytucji 6/83, Warszawa