Social Media

Żyjemy w dobie social media i nie możemy udawać, że jest inaczej. Po telefon sięgamy średnio 76 razy w ciągu dnia, a do samej aplikacji Facebooka logujemy się średnio 14 razy! Obecność w mediach społecznościowych jest już koniecznością, a marka, która zaniedbuje swoją komunikację w social media traci szansę na budowanie swojego wizerunku, zwiększenie widoczności i co jest niezwykle ważne, budowanie bezpośredniej relacji ze swoimi Klientami.

Przemyślana i spójna strategia działań w mediach społecznościowych, która wzmocni Twoją markę.

Działania w social media zaczynamy od dogłębnego poznania Twojego produktu, identyfikacji celów biznesowych, analizy rynku i działań konkurencji oraz przyglądamy się Twojej grupie docelowej. Wybieramy najlepsze kanały komunikacji dla Twojej marki i opracowujemy strategię komunikacji.

Pokażemy Ci, jak widzimy Twoją markę kosmetyczną w mediach społecznościowych, o czym powinieneś mówić na swoim profilu placówki medycznej, co warto publikować jako startup czy fundacja.

Prowadzenie profili mediów społecznościowych

Prowadzenie Facebooka

Prowadzenie Instagrama

Prowadzenie LinkedIn

Opracowanie treści postów

Przygotowanie zdjęć i grafik

Infografiki

Live

Czaty

Reklamy

Jeśli chcesz zapytać o szczegóły na temat współpracy w zakresie prowadzenia profili mediów społecznościowych, porozmawiać o Twoim projekcie lub po prostu poznać nas lepiej, nie czekaj, tylko skontaktuj się z nami:

biuro@rolingerpr.pl

+48 509 547 609

Plac Konstytucji 6/83, Warszawa