Media

Każdy może budować swoją markę w mediach społecznościowych. Natomiast nie każdy jest zapraszany do mediów tradycyjnych – prasy, radia czy telewizji. Obecność w mediach wnosi markę na wyższy poziom. Podnosisz prestiż swojej marki, jej autorytet, zwiększasz rozpoznawalność i jednocześnie trafiasz do szerokiego grona odbiorców. Media zapewnią Ci efekt WOW w oczach Twoich klientów.

Sprawię, że świat o Tobie usłyszy. Buduj znaną i cenioną markę.

Moi klienci są w najbardziej prestiżowych tytułach prasowych w Polsce, takich jak: VOGUE, Twój STYL, Puls Biznesu czy Rzeczpospolita, w popularnych programach śniadaniowych oraz audycjach radiowych w Chilli Zet, Polskie Radio czy TOK FM.  Od lat współpracuję z  dziennikarzami i redaktorami działów zdrowie, uroda, nauka i biznes. Mam zbudowane relacje i dziennikarze kontaktując się ze mną wiedzą, że materiały będą rzetelne i wysokiej jakości. Jestem zaufanym partnerem dziennikarzy oraz ambasadorem Twojej marki.

Współpracować ze mną możesz na kilka sposobów: jednorazowo (1 miesiąc współpracy), projektowo (w zależności od projektu) lub długofalowo.

Bez względu na rodzaje współpracy najlepiej zacząć od strategii komunikacji. Możesz pominąć ten punkt, ale nie w przypadku współpracy długofalowej.

Następnie, zanim nawiążę kontakt z dziennikarzami zapraszam Cię na 3-godzinne spotkanie, w trakcie którego przygotowuję Cię do kontaktu z mediami. Omawiamy, jakie są potrzeby mediów oraz na co musisz zwrócić uwagę, aby stać się atrakcyjnym ekspertem lub liderem w mediach.

Pamiętaj, że nawet jeśli zależy Ci na budowaniu marki produktu, a nie osobistej, to Ty jako autor, inicjator, pomysłodawca zawsze będziesz interesującym rozmówcą dla mediów. Musisz być przygotowany. Następnie ustalamy plan działania oraz przygotowuję wszystkie niezbędne materiały prasowe. 

Ekspert w mediach

Marka w mediach

Artykuły, raporty, opracowania dla mediów

Aranżowanie wywiadów i spotkań

Współpraca z prasą, portalami, radiem i telewizją

Konferencje prasowe

Trening wystąpień publicznych

Wysyłki kreatywne

Szkolenia mediowe

Kurs online "Ty i Twoja marka w mediach"

Monitoring mediów

Kampanie edukacyjne

Jeśli chcesz zapytać o szczegóły na temat współpracy z mediami, porozmawiać o Twoim projekcie lub po prostu poznać mnie lepiej, skontaktuj się ze mną:

biuro@rolingerpr.pl

+48 509 547 609