Personal Branding

Marka osobista przekłada się na wiele aspektów życia zawodowego i prywatnego. Jeśli masz silną marką osobistą możesz liczyć na lepszą pozycję swojej działalności na rynku, liczne kontakty z potencjalnymi klientami, a nawet popularność. Silna marka osobista to większe zaufanie Twoich potencjalnych klientów i nawet skrócenie ścieżki zakupowej. Klienci będą uważali Cię za eksperta w Twojej dziedzinie i będą chcieli pracować tylko z Tobą. To się opłaca!

Wsparcie w świadomym budowaniu wizerunku zgodnego z Twoimi celami biznesowymi i życiową misją.

Prowadzę działania w zakresie personal branding kompleksowo. Zaczynam od opracowania strategii podczas twórczego warsztatu. Analizuję rynek w Twojej dziedzinie i co najważniejsze poznaję Ciebie. Ty jesteś tutaj najważniejszy. Wszystkie zaproponowane działania muszą być zgodne z Tobą, Twoimi przekonaniami, wartościami i życiową misją.

Dobieram odpowiednie narzędzia i rozwiązania, które pozwolą Ci realizować siebie i skutecznie budować wizerunek swojej marki, zwiększać jej widoczność i rozpoznawalność. Wyznaczym kierunek, w jaki warto podążać, co ułatwi Ci weryfikację różnych projektów, w które będziesz chciał się zaangażować. Silna marka osobista daje Ci wolność w podejmowaniu decyzji zawodowych.

Warsztat strategiczny

Strategia komunikacji

Analiza rynku

Analiza SWOT

Pozycjonowanie

Strona www

Social media

Media relations

Konferencje

Newslettery

Jeśli chcesz zapytać o szczegóły na temat współpracy w zakresie budowania marki osobistej, porozmawiać o Twoim projekcie lub po prostu poznać mnie lepiej, nie czekaj, tylko skontaktuj się ze mną:

biuro@rolingerpr.pl

+48 509 547 609

Plac Konstytucji 6/83, Warszawa