Marka eksperta

Marka osobista przekłada się na wiele aspektów życia zawodowego i prywatnego. Jeśli masz silną marką możesz liczyć na lepszą pozycję swojej działalności na rynku, liczne kontakty z potencjalnymi klientami, a nawet popularność. Silna marka eksperta to większe zaufanie Twoich potencjalnych klientów i nawet skrócenie ścieżki zakupowej. Klienci będą uważali Cię za autorytet w Twojej dziedzinie i będą chcieli pracować tylko z Tobą. To się opłaca!

Wsparcie w świadomym budowaniu marki eksperta zgodnej z Twoimi celami biznesowymi i życiową misją.

Prowadzę działania w zakresie pracy nad marką eksperta kompleksowo. Współpracę rozpoczynamy od 2-3 godzinnego spotkania, w trakcie którego poznaję Twoją branżę oraz Ciebie. Dowiaduję się co jest dla Ciebie ważne, a jednocześnie porządkuję Twoją wiedzę i doświadczenie, znajduję te obszary, od których warto rozpocząć pracę nad własną marką eksperta.

Jest to ważny element, ponieważ pracując nad marką eksperta Ty jesteś najważniejszy. Wszystkie zaproponowane działania muszą być zgodne z Tobą, Twoimi przekonaniami, wartościami i życiową misją.

Następnie pracujemy nad strategią komunikacji w trakcie 6-godzinnego warsztatu. Analizuję otoczenie Twojej marki, konkurencję, grupę docelową. Analizujemy Twoją markę, dobieramy archetyp. Wreszcie wybieramy odpowiednie narzędzia i rozwiązania, które pozwolą Ci realizować siebie i skutecznie budować wizerunek swojej marki eksperta, zwiększać jej widoczność i rozpoznawalność.

Otrzymujesz dokument z analizą i podsumowaniem oraz rekomendacjami. Następnie możesz realizować strategię samodzielnie lub z moją pomocą.

Warsztat strategiczny

Strategia komunikacji

Analiza rynku

Analiza SWOT

Archetyp marki

Strona www

Social media

Media

Konferencje

Newslettery

Jeśli chcesz zapytać o szczegóły na temat współpracy w zakresie budowania marki eksperta, porozmawiać o Twoim projekcie lub po prostu poznać mnie lepiej, nie czekaj, tylko skontaktuj się ze mną:

biuro@rolingerpr.pl

+48 509 547 609