Cześć,

Jeśli tutaj jesteś, to oznacza, że na poważnie szukasz wsparcia w zakresie PR. Jeśli działasz w branży health, beauty lub life science, to znalezłeś się we właściwym miejscu. Poznaj mnie lepiej i sprawdź, jak mogę Ci pomóc.

Rolinger

Nazywam się Danuta Rolinger-Bednarska i od 2012 roku buduję wizerunek placówek medycznych, prowadzę kampanie produktowe firm farmaceutycznych i kosmetycznych, promuję startupy zdrowotne oraz wspieram ekspertów w budowaniu autentycznego i spójnego wizerunku.  

Doświadczenie zdobywałam w agencji Headlines Porter Novelli, w której wspierałam kampanię Ministerstwa Zdrowia „Bądź Mężczyzną. Chroń Zdrowie!” oraz 100% PR, w której promowałam produkty firm farmaceutycznych (Valeant, Polfarmex ) i kosmetycznych (Sarantis, Henkel, Pierre Farbre).

W 2016 roku założyłam własną markę Rolinger PR, specjalizującą się w branży health, beauty oraz life science. Buduję i realizuję śmiałe strategie komunikacyjne, które rozwijają biznes moich klientów.

Jestem ekspertką w budowaniu relacji z mediami oraz tworzeniu wartościowych, merytorycznych oraz angażujących treści. Wyróżnia mnie znajomość branż oraz duża skuteczność w działaniu. Potrafię nadać trudnym i naukowym tematom przystępny i lifestylowy charakter komunikacji. Dzięki temu moi klienci docierają do szerokiego grona odbiorców.

Jestem członkiem Młodych Menedżerów Medycyny – zespołu specjalistów i entuzjastów koncentrujących się na poprawie systemu ochrony zdrowia. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się podczas takich wydarzeń jak Life Science Open Space, BoostBioTech, MEDmeetsTECH czy Kariera w Farmacji.

Jestem absolwentką Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych Uniwersytetu Warszawskiego, w ramach których uzyskałam dyplom magistra Psychologii oraz licencjat na Filologii rosyjskiej.

Porozmawiajmy, co możemy dla Ciebie zrobić!

Napisz do mnie: biuro@rolingerpr.pl lub zadzwoń: 509 547 609