Cześć,

Jeśli tutaj jesteś, to oznacza, że na poważnie szukasz wsparcia w zakresie PR. Poznaj mnie lepiej i sprawdź, jak mogę Ci pomóc.

Rolinger

Nazywam się Danuta Rolinger-Bednarska - filolog, psycholog, PR-owiec, specjalista ds. komunikacji.

Od 8 lat pomagam firmom, startupom, ekspertom i przedsiębiorczym osobom w budowaniu cenionej i godnej zaufania marki. Nagłaśnianiam wyjątkowe projekty, o których powinien usłyszeć świat. Uczę, jak budować dobre relacje z mediami i realizować swoje cele. Pomagam w skutecznej i dobrej jakości komunikacji.

Opracowuję strategie komunikacji, które wspierają działania biznesowe klientów, a jednocześnie są spójne z misją i wartościami marki. Inspiruję do podejmowania nowych działań wizerunkowych. Starannie dobieram słowa, argumenty i narzędzia, pozwalające osiągnąć cele biznesowe.

Ze mną marki wypływają na szersze wody komunikacji i rozpoczynają współpracę z mediami. Dziennikarze lubią ze mną współpracować, a klienci uważają mnie za doskonałego ambasadora ich marki. Buduję bliskie relacje oparte na zaufaniu, uczciwości i rzetelności. Charakteryzuje mnie dziennikarska ciekawość świata i wiem, jak zainteresować media Twoją marką.

Moja przygoda z PRem rozpoczęła się 8 lat temu, gdy pracując w jednej z pierwszych agencji PR w Polsce wspierałam kampanię Ministerstwa Zdrowia "Bądź mężczyzną. Chroń zdrowie!". Wtedy poczułam, że to co robię ma znacznie i przekonałam się, jaką siłę mają media. Kolejne projekty przekonały mnie, że skuteczna współpraca z mediami to sztuka, a świat mediów jest dla każdego, pod warunkiem, że będzie do tego odpowiednio przygotowany. Widziałam ekspertów, którzy fantastycznie rozmawiali z mediami, byli chętnie zapraszani do wywiadów, wręcz rozchwytywani. Widziałam też takich, którzy pomimo imponującej wiedzy i doświadczenia nie spotykali się z takim entuzjazmem dziennikarzy. Dlaczego? Gdzie tkwi sekret? Odpowiedź była prosta - nie przygotowali się.

Od zawsze lubiłam wspierać ludzi w ich rozwoju osobistym i biznesowym. Wykształcenie psychologiczne, ponad ośmioletnia praca zawodowa w biznesie i komunikacji przy jednoczesnym nieustannym rozwoju swoich kompetencji sprawiają, że jestem skuteczna i należę do osób, które dostarczają obiecane rezultaty. Od 4 lat pracuję pod własną marką - nagłaśniam wyjątkowe projekty oraz uczę, jak możesz to robić we własnym zakresie. Jak współpracować z mediami, aby dziennikarze pamiętali o Tobie pisząc artykuł z Twojego obszaru, a jednocześnie Ty mógł/mogła realizować swoje cele? Na początek zapraszam Cię do pobrania ebooka: "Jak współpracować z mediami?" (pobierz TUTAJ) i dołącz do projektu #Marka w mediach, którego misja jest edukacja na temat skutecznego budowania relacji z mediami.

Jeśli masz do mnie pytanie, odzywaj się śmiało!

Napisz do mnie: biuro@rolingerpr.pl lub zadzwoń: 509 547 609