W tym odcinku #MarkawMediachLIVE  Ekstra rozmawiam z Agnieszką Gaczkowską – założycielką marki OPLOTKI. Agnieszka opowiada o tym, jak wyglądała jej droga zawodowa, dlaczego porzuciła prestiżową pracę architektki na rzecz rękodzieła i jak buduje markę dzięki obecności w mediach. 

 

Oplotki to marka, która łączy rękodzielników i pasjonatów rękodzieła, a także wspiera przedsiębiorczość kobiet. Agnieszka jest autorką kursów online dotyczących różnym technik rękodzieła, a także Akademii Rękodzielnika, w której przeprowadza przez proces prowadzenia biznesu w oparciu o swoją pasję. Jest również autorką książki “Oplotki. Sukces Handmade”. Aby zebrać fundusze na jej realizację, zdecydowała się zorganizować kampanię crowfundingową i stworzyć kampanię „Sukces w Twoich Rękach”.

Agnieszka gościła już w takich programach jak Pytanie na śniadanie, Dzień dobry TVN czy ChilliZet. Wywiad z Agnieszką ukazał się także w INNPoland, Forbsie oraz na pierwszej stronie Onetu

Co Agnieszce dała obecność w mediach?

Po pierwsze Agnieszka mogła podzielić się ideą, że rękodzieło to sposób na poprawę dobrostanu – oderwanie się od ekranów komputera i wyjście z wirtualnej rzeczywistości. A własna pasja może być drogą, żeby zbudować zyskowny biznes.

”Dzięki współpracy z Danutą patrzę na swój biznes inaczej.
Jestem przekonana, że mam coś do powiedzenia światu”.

Obecność w mediach to także sposób na cenny feedback. Agnieszka mówi, że dużą wartością  rozmów z dziennikarzami było dla niej spojrzenie na własną markę oczami ludzi, którzy mają szerokie horyzonty i znają wiele biznesów. Dzięki obecności w mediach możemy dostrzec w swojej działalności coś interesującego, co nam umyka.

I w końcu media to sposób, żeby błyskawicznie poszerzyć zasięg biznesu. Wywiady w telewizji i w prasie dodały Agnieszce skrzydeł i pozwoliły wejść jej biznesowi na kolejny poziom, także zarobkowy. 

Czego jeszcze dowiesz się z tego odcinka?

  • Jak wyglądały początki marki Oplotki.
  • Jak Agnieszka łączy macierzyństwo z rolą businesswomen. 
  • Jak Agnieszka promowała swoją książkę.
  • Czym dla Agnieszki jest sukces zawodowy.
  • Jak otoczenie Agnieszki zareagowało na jej obecność w mediach.
  • Jak Agnieszka zamienia marzenia w cele.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o działalności Agnieszki, zapraszam Cię na jej stronę TUTAJ .


Podobało Ci się? Zasubskrybuj, zostaw komentarz, rozwijaj się ze mną dalej:

 

rolinger-2

Skontaktuj się

  • +48 509 547 609

  • biuro@rolingerpr.pl

Dołącz do mnie