Konsultacje

Chcesz budować wizerunek swojej marki świadomie. Korzystasz z różnych narzędzi. Pozycjonujesz stronę internetową, jesteś aktywny w mediach społecznościowych, korzystasz z reklamy w Internecie, masz pierwsze doświadczenia we współpracy z mediami. Wiesz, że PR może być rozwiązaniem dla Ciebie, ale zastanawiasz się, jak mądrze je wykorzystać w swoim projekcie. Może masz już konkretny pomysł na kampanię, ale nie chcesz stracić czasu i pieniędzy i wcześniej wolisz skonsultować kilka elementów. A może masz już pierwsze działania za sobą i chcesz je usprawnić.

Kto pyta, nie błądzi. Porozmawiajmy.

PR nie jest rozwiązaniem dla wszystkich. Jest dla tych, którzy chcą osiągnąć więcej. Chcę, aby Twoja kampania odniosła sukces, a Ty cieszył się znaną i cenioną marką. Konsultacja ze mną rozwieje Twoje wątpliwości, dostarczy Ci odpowiedzi na pytania i potrzeby. Już od ponad 8 lat zajmuję się PR-em marek z branży health&beauty. Współpracuję z mediami, przygotowuję wartościowe materiały prasowe, realizuję kampanie edukacyjne i społeczne, wprowadzam nowe marki na rynek. Pracowałam z markami kosmetycznymi, farmaceutycznymi, placówkami medycznymi, startupami, fundacjami, firmami consultingowymi. Jestem tu po to, aby pomóc Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie i podjąć racjonalną decyzję.

Jak wygląda konsultacja ze mną? Najpierw otrzymujesz ode mnie krótki kwestionariusz do wypełnienia. Dzięki temu lepiej poznam Twoją firmę i przeanalizuję Twoje działania, a konsultacja będzie dla Ciebie bardziej efektywna. Następnie umawiamy się na spotkanie 1 na 1 (na terenie Warszawy lub Grodziska Mazowieckiego) lub na rozmowę online. Po konsultacji otrzymasz ode mnie dokument z podsumowaniem, wnioskami i rekomendacjami.

Informacje prasowe

Artykuły

E-booki

Blogi

Broszury i ulotki

Infografiki

Teksty na stronę www

Prezentacje

Case study

Social media

Treść e-maili

Reklamy

Video

Webinary

Jeśli chcesz umówić się na konsultację, dopytać o szczegóły, napisz do mnie: biuro@rolingerpr.pl lub zadzwoń, tel: 509 547 609 Ustalimy dogodny termin i zaczniemy działać 🙂

biuro@rolingerpr.pl

+48 509 547 609

Plac Konstytucji 6/83, Warszawa