Konsultacje

Chcesz budować wizerunek swojej marki świadomie. Korzystasz z różnych narzędzi. Pozycjonujesz stronę internetową, jesteś aktywny w mediach społecznościowych, korzystasz z reklamy w Internecie, masz pierwsze doświadczenia we współpracy z mediami. Wiesz, że PR może być rozwiązaniem dla Ciebie, ale zastanawiasz się, jak mądrze je wykorzystać w swoim projekcie. Może masz już konkretny pomysł na kampanię, ale nie chcesz stracić czasu i pieniędzy i wcześniej wolisz skonsultować kilka elementów. A może masz już pierwsze działania za sobą i chcesz je usprawnić.

Kto pyta, nie błądzi. Porozmawiajmy.

PR nie jest rozwiązaniem dla wszystkich. Jest dla tych, którzy chcą osiągnąć więcej. Chcę, aby Twoja kampania odniosła sukces, a Ty cieszył się znaną i cenioną marką. Konsultacja ze mną rozwieje Twoje wątpliwości, dostarczy Ci odpowiedzi na pytania i potrzeby. Już od ponad 8 lat zajmuję się PR-em. Współpracuję z mediami, przygotowuję wartościowe materiały prasowe, realizuję kampanie edukacyjne i społeczne, wprowadzam nowe marki na rynek. Jestem tu po to, aby pomóc Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie i podjąć racjonalną decyzję.

Jak wygląda mentoring? Najpierw otrzymujesz ode mnie krótki kwestionariusz do wypełnienia. Dzięki temu lepiej poznam Twoją firmę i przeanalizuję Twoje działania, a konsultacja będzie dla Ciebie bardziej efektywna. Następnie umawiamy się na spotkanie 1 na 1 (na terenie Warszawy lub Grodziska Mazowieckiego) lub na rozmowę online. Po rozmowie otrzymasz ode mnie dokument z podsumowaniem, wnioskami i rekomendacjami.

O czym możemy porozmawiać?

Jak zaplanować kampanię edukacyjną?

Jak zainteresować media swoimi badaniami naukowymi, działaniami, produktem lub usługą?

Jak przygotować konferencję prasową? Na co zwrócić uwagę? Jak zaprosić media?

Jak budować markę eksperta w sposób przemyślany i zgodny ze swoimi wartościami?

Jak i jakich pozyskać patronów medialnych?

W jakich kanałach promować markę, aby trafić do swojej grupy docelowej?

Jak zaplanować promocję nowego produktu? Jak wprowadzić nowy produkt na rynek?

Jak tworzyć atrakcyjne treści do mediów społecznościowych, na blog firmowy czy dla mediów?

Dla kogo?

Naukowców

Ekspertów

Firm MŚP

Przedsiębiorców

Startupów

Marketingowców

Jeśli chcesz umówić się na konsultację, dopytać o szczegóły, napisz do mnie: biuro@rolingerpr.pl lub zadzwoń, tel: 509 547 609 Ustalimy dogodny termin i zaczniemy działać 🙂

biuro@rolingerpr.pl

+48 509 547 609

Plac Konstytucji 6/83, Warszawa