Influencer Marketing

Marketerzy coraz chętniej korzystają ze wsparcia influencerów, którzy pomagają w budowaniu świadomości danej marki czy są efektywnym źródłem do pozyskiwania wartościowych leadów. Jeśli prowadzisz fundację, placówkę medyczną lub masz markę kosmetyczną, to współpraca z internetowymi liderami opinii jest jednym z kluczowych działań.

Współpraca z influencerami, która zwiększy rozpoznawalność Twojej marki.

Zanim rozpoczniemy pracę nad koncepcją współpracy z influencerem, robimy analizę. Zastanawiamy się, kto jest w Twojej grupie docelowej, jakie wartości reprezentuje Twoja marka, jaka jest Twoja misja. Dopiero potem dobieramy influencerów, blogerów czy youtuberów, którzy spełniają określone kryteria.

 Projektujemy kampanię, która pokaże wartość Twojej marki kosmetycznej, usług w placówce medycznej, wesprze przekaz Twojej fundacji, pomoże wystartować z komunikacją startupu. Możemy prowadzić systematyczne działania z blogerami, a możemy zaprojektować większą akcję. Wszystko zależy od Ciebie.

Influencer Marketing

Blogerzy

Instagram

Projektowanie kampanii

Systematyczna współpraca z influencerami

Wysyłki kreatywne

Testowanie produktów lub usługi

Spotkania z blogerami

Warsztaty z blogerami

Kampanie

Jeśli chcesz zapytać o szczegóły na temat współpracy w zakresie prowadzenia profili mediów społecznościowych, porozmawiać o Twoim projekcie lub po prostu poznać nas lepiej, nie czekaj, tylko skontaktuj się z nami:

biuro@rolingerpr.pl

+48 509 547 609

Plac Konstytucji 6/83, Warszawa