FM_logo_2
FootMedica Klinika Zdrowej Stopy to sieć gabinetów podologicznych, która zajmuje się diagnostyką, leczeniem, terapią oraz profilaktyką zaburzeń w obrębie stóp. W gabinecie podologii ortopedycznej tradycyjne badanie stóp połączone jest z techniką komputerową, dzięki czemu można ocenić nawet niewielkie zmiany stóp, a następnie zaproponować odpowiednią terapię oraz indywidualne wkładki ortopedyczne. W gabinecie podologii pielęgnacyjno-leczniczej specjaliści leczą wszelkie zmiany, a także wykonują specjalistyczny pedicure podologiczny.  Podologowie oraz fizjoterapeuci zajmują się kompleksowo stopami pacjentów.
www.footmedica.pl

 

Przykładowe publikacje:

http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/56,107881,20351710,najgorsze-dla-stop-i-kregoslupa-wcale-nie-szpilki-sa-buty.html

http://madrzy-rodzice.pl/2016/03/jak-dbac-o-stopy-dziecka/

http://www.claudia.pl/pielegnacja-stop-latem

http://www.poradnikzdrowie.pl/filmy/zakladanie-klamry-na-paznokiec,0_i0v9lc9v/

http://zdrowie-i-uroda.wieszjak.polki.pl/nadpotliwosc-stop-jak-sobie-z-nia-radzic,zabiegi-upiekszajace-artykul,10417842.html

http://zwierciadlo.pl/zdrowie/3-najczestsze-problemy-stop-latem

Rolinger PR jest odpowiedzialna za obsługę FootMedica w zakresie media relations oraz copywritingu. W ramach budowania relacji z mediami agencja opracowała strategię komunikacji.  Aktywnie buduje relacje z mediami, prowadzi biuro prasowe, odpowiada na zapytania dziennikarzy, aranżuje wywiady i spotkania, przygotowuje materiały prasowe oraz artykuły dedykowane. Agencja jest również odpowiedzialna za opracowywanie artykułów na blog firmowy kliniki.

W czasie współpracy od lutego 2016 roku do chwili obecnej agencja wypracowała ponad 250 publikacji, w takich tytułach jak Twój STYL, PANI, URODA życia, Zwierciadło, Newsweek Zdrowie, Puls Farmacji, Gazeta Wyborcza, Wysokie Obcasy.

Realizacje

Sprawdź, co zrobiliśmy dla naszych klientów.

logo_02
logo_04
logo_06
logo_08-1
logo_10
logo_tw1