Branding

Branding to zbiór marketingowych sposobów, które pozwalają na kreowanie marki i utrwalenie jej w świadomości klientów. Tak naprawdę jest to pierwszy etap pracy nad marką, który zresztą nigdy się nie kończy, bo będziesz chciał go ulepszać, dopracowywać i dodawać kolejne elementy układanki. Pomożemy Ci nie tylko stworzyć identyfikację wizualną, ale również opowiedzieć historię marki.

Kreatywne i strategiczne budowanie marki.

Kluczowe dla marki jest jej nazwa, logo, slogan, które są w każdym komunikacie reklamowym i najszybciej zapadają w pamięć. Jednak marka to nie tylko jej wizualna część. Ważna jest historia Twojej marki, który musi być odpowiednio opowiedziana, tak aby zaciekawiła odbiorców i wywołała emocje. Marka to coś więcej niż tylko symbol, to również wizja, jaką roztaczamy przed klientami oraz wartości, jakie niesiemy w świat.

Pracę nad brandigiem rozpoczynamy od analizy. Przeprowadzamy wywiady z zarządem, podczas których chcemy poznać firmę i jej historię, grupę docelową, produkty i usługi, otoczenie rynkowe, konkurencję, dotychczasowe działania marketingowe, a także plany rozwoju na przyszłość. Znajdujemy złoty środek.

Strategia marki

Identyfikacja wizualna dla firm

Wizytówki biznesowe

Katalogi, foldery reklamowe

Ulotki

Papier firmowy, teczki firmowe

Bannery reklamowe, naklejki reklamowe

Roll-upy, potykacze, bilboardy

Sesje biznesowe, sesje produktowe

Strony www

Jeśli chcesz zapytać o szczegóły na temat współpracy w zakresie brandingu, porozmawiać o Twoim projekcie lub po prostu poznać nas lepiej, nie czekaj, tylko skontaktuj się z nami:

biuro@rolingerpr.pl

+48 509 547 609

Plac Konstytucji 6/83, Warszawa