PR – Rolinger PR

PR

Uważamy, że działania PR mają w sobie element magii. Podczas gdy zastanawiasz się, czy na pewno Twoja firma potrzebuje PR, Twoja konkurencja buduje swoją markę właśnie z jego pomocą. PR to nie czary. To systematyczna praca, która przynosi wymierne korzyści dla biznesu.

Umiejętnie opowiedziana historia wciąga w świat marki. Opowiemy Twoją.

Od lat współpracujemy z dziennikarzami i redaktorami działów zdrowie i mamy zbudowane bardzo dobre relacje. W związku z tym wiemy, jak zainteresować przedstawicieli mediów Twoim produktem lub usługą, jakie materiały będą dla nich atrakcyjne, kiedy warto je dostarczyć, w jakiej formie. Jesteśmy zaufanymi partnerami dziennikarzy oraz ambasadorami Twojej marki. Potrafimy to połączyć.

Opowiadanie historii jest kluczem do zwiększenia zasięgu komunikacji. Od dawna prorokuje się śmierć prasy, ale wciąż sięgamy po drukowane wydania. Obecność w mediach drukowanych wciąż jest elementem prestiżu i wiarygodności. Jednocześnie widzimy, jak świat online jest łatwo dostępny i szybko się zmieniający. Do komunikacji podchodzimy w sposób holistyczny. Identyfikujemy najlepsze kanały komunikacji do projektu, tak abyś osiągnął swój cel.

Media relations

Personal PR

Aranżowanie wywiadów i spotkań

Eventy

Konferencje prasowe

Szkolenia mediowe

Trening wystąpień publicznych

Social media

Monitoring mediów

Współpraca z blogerami/ influencerami

Doradztwo

Jeśli chcesz zapytać o szczegóły na temat współpracy w zakresie PR i/ lub social media, porozmawiać o Twoim projekcie lub po prostu poznać nas lepiej, nie czekaj, tylko skontaktuj się z nami:

biuro@rolingerpr.pl

+48 509 547 609

Plac Konstytucji 6/83, Warszawa