o nas – Rolinger PR

O nas

Uwielbiamy medyczne i naukowe tematy, które umiejętnie przekładamy na lifestyle, docierając do szerokiego grona odbiorców i kreując modę na zdrowe i świadome życie.

Danuta Rolinger-Bednarska

Danuta Rolinger-Bednarska

Dyrektor Zarządzająca

Dzień dobry!

Cieszę się, że tutaj jesteś! Pozwól, że się przedstawię.

Specjalizuję się w PR zdrowia, medycyny i life science.  Od 2012 roku buduję wizerunek placówek medycznych, prowadzę kampanie produktowe firm farmaceutycznych i kosmetycznych, promuję startupy zdrowotne oraz wspieram ekspertów w budowaniu autentycznego i spójnego wizerunku.  

Doświadczenie zdobywałam w agencji Headlines Porter Novelli, w której wspierałam kampanię Ministerstwa Zdrowia „Bądź Mężczyzną. Chroń Zdrowie!” oraz 100% PR, w której promowałam produkty firm farmaceutycznych (Valeant, Polfarmex ) i kosmetycznych (Sarantis, Henkel, Pierre Farbre).

W 2016 roku założyłam agencję Rolinger PR, specjalizującą się w tematach zdrowotnych, medycznych oraz life science. Budujemy i realizujemy śmiałe strategie komunikacyjne, które rozwijają biznes naszych Klientów. Jesteśmy ekspertami w budowaniu relacji z mediami oraz tworzeniu wartościowych, merytorycznych oraz angażujących treści.

Jestem członkiem Młodych Menedżerów Medycyny – zespołu specjalistów i entuzjastów koncentrujących się na poprawie systemu ochrony zdrowia. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się na takich wydarzeniach jak Life Science Open Space, BoostBioTech czy Kariera w Farmacji.

Jestem absolwentka Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych Uniwersytetu Warszawskiego, w ramach których uzyskałam dyplom magistra Psychologii oraz licencjat na Filologii rosyjskiej.

Porozmawiajmy, co możemy dla Ciebie zrobić!

Napisz do mnie: danuta@rolingerpr.pl lub zadzwoń: 509 547 609