o nas – Rolinger PR

O nas

Jesteśmy butikową agencją PR, która działa w sektorze healthcare, beauty i life science. Wyróżniamy się umiejętnością przekucia trudnych i naukowych tematów na lifestylowy charakter komunikacji. Dzięki temu nasi klienci docierają do szerokiego grona odbiorców.

Rolinger

Danuta Rolinger-Bednarska

Dyrektor Zarządzająca

Specjalizuje się w PR zdrowia, urody i life science.  Od 2012 roku buduje wizerunek placówek medycznych, prowadzi kampanie produktowe firm farmaceutycznych i kosmetycznych, promuje startupy zdrowotne oraz wspiera ekspertów w budowaniu autentycznego i spójnego wizerunku.  

Doświadczenie zdobywała w agencji Headlines Porter Novelli, w której wspierała kampanię Ministerstwa Zdrowia „Bądź Mężczyzną. Chroń Zdrowie!” oraz 100% PR, w której promowała produkty firm farmaceutycznych (Valeant, Polfarmex ) i kosmetycznych (Sarantis, Henkel, Pierre Farbre).

W 2016 roku założyła agencję Rolinger PR, specjalizującą się w sektorze health, beauty oraz life science. Buduje i realizuje śmiałe strategie komunikacyjne, które rozwijają biznes klientów. Jest ekspertką w budowaniu relacji z mediami oraz tworzeniu wartościowych, merytorycznych oraz angażujących treści.

Jest członkiem Młodych Menedżerów Medycyny – zespołu specjalistów i entuzjastów koncentrujących się na poprawie systemu ochrony zdrowia. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się na takich wydarzeniach jak Life Science Open Space, BoostBioTech, MEDmeetsTECH czy Kariera w Farmacji.

Jest absolwentka Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych Uniwersytetu Warszawskiego, w ramach których uzyskałam dyplom magistra Psychologii oraz licencjat na Filologii rosyjskiej.

Porozmawiajmy, co możemy dla Ciebie zrobić!

Napisz do mnie: danuta@rolingerpr.pl lub zadzwoń: 509 547 609